گیت ضد سرقت

تعریف اسپینر از گارانتی گیت فروشگاهی
 


گارانتی گیت فروشگاهی اسپینر
شرکت دانش بنیان نیرو پردازش اسپینر تفکر  " عدم وجود گارانتی در محصولات ایرانی " را درک کرده و قدمی مهم در ارائه گارانتی واقعی و خدمات پس از فروش سریع برداشته است .

تعریف اسپینر از گارانتی گیت فروشگاهی چیست ؟
تعریف ما از گارانتی این است که اگر گیت فروشگاهی پس از نصب دچار هرگونه مشکل فنی شد که با حضور در محل مشتری نتوان آنرا برطرف کرد ، این محصول شامل گارانتی تعویض می گردد .

گارانتی شامل چه محصولاتی می شود ؟
تمامی محصولات الکترونیکی تولید شده شرکت اسپینر دارای گارانتی 36 ماه تعویض بی قید و شرط می باشد . همچنین کلیه تگ های فروشگاهی و جداکننده ها شامل گارانتی 10 ساله می باشند . در این بین محصولاتی همچون بدنه های گیت فروشگاهی و لیبل های امنیتی هیچگونه گارانتی ندارند .

گارانتی محصولات از چه زمانی شروع می شود ؟
مشتریان پس از خرید محصولات اسپینر کارت گارانتی دریافت می نمایند که شماره سریال محصول در آن درج شده است . از زمان نصب گیت فروشگاهی خریدار 73 ساعت فرصت دارد گارانتی محصول خود را در وبسایت شرکت ثبت نماید و پرینت ثبت گارانتی را نزد خود نگه دارد و در زمان نیاز به استفاده از گارانتی برگه پرینت شده را به روئیت مسئول شرکت برساند .

چه کسانی مجاز به ارائه گارانتی محصولات شرکت اسپینر به مشتریان هستند ؟
در صورتی که گیت فروشگاهی را به صورت مستقیم یا غیر مستقیم تهیه می نماید . مسئول ثبت گارنتی شخص خریدار است . شما محصولات اسپینر را یا از شبکه نمایندگی رسمی شرکت اسپینر تهیه می نمایید و یا از افراد دیگر در حوزه گیت فروشگاهی جزء همکاران شرکت اسپینر می باشند . که در هر صورت شما جزء مشتریان شرکت اسپینر هستید .

تعریف خدمات پس از فروش
خدماتی مشابه : نصب گیت فروشگاهی ، تنظیمات ، جابجایی گیت فروشگاهی و نصب مجدد در محل جدید و تعمیرات پس از اتمام دوره گارانتی ، خدمات پس از فروش محسوب می شوود که کلیه این خدمات به دو صورت به خریدار در محل خودش ارائه می شود که در ذیل آمده است :

  1. خرید به صورت مستقیم از شرکت اسپینر تهیه نمایید :

در این صورت مسئول خدمات پس از فروش شرکت اسپینر می باشد و تا پایان مدت گارانتی خدمات پس از فروش رایگان می باشد .

  1. خرید به صورت غیر مستقیم و از طریق شرکت های همکار اسپینر انجام شده باشد :

در این صورت مسئولیت ارائه خدمات پس از فروش بعهده فروشنده بوده و شرکت اسپینر تنها موظف به تعمیرات و یا تعویض در محل شرکت خود می باشد . خریداران عزیز در این حالت توجه داشته باشید که شخص فروشنده خود را برای ارائه خدمات پس از فروش در محل فروشگاه شما سلب مسئولیت ننماید .
در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب شکایت خود را با ما در میان بگذارید . 

تماس با ما
 

Copyright 2016 SPINER Co.         All Rights Reserved