گیت فروشگاهی am
لوگو

دزدگیر فروشگاهی

دزدگیر فروشگاهی شامل اجزایی زیر می باشد :
1- آنتن ها
2-  بورد الکترونیکی
3-  لوازم جانبی فروشگاهی
 
1. آنتن دزدگیر فروشگاهی
آنتن های فرستنده و گیرنده موج مغناطیسی دزدگیر فروشگاهی ، در خروجی فروشگاه نصب شده و وظیفه انتشار موج ایمن ساخته شده توسط بوردهای الکترونیکی را به عهده دارد ، بیشترین توجه خریداران دزدگیر فروشگاهی به همین قسمت است به این صورت که خریدار بدون توجه به اینکه چه بورد الکترونیکی درون آنتن قرار گرفته است اقدام به انتخاب دزدگیر فروشگاهی از روی ظاهر آنتن می کند در صورتی که به هیچ وجه ظاهر آنتن نشان دهنده کیفیت عملکرد و ارزش تکنولوژی دزدگیر فروشگاهی نیست . در درون آنتن ها صرفا چند حلقه سیم پیچ ساده وجود دارد و دارای تکنولوژی پیشرفته ایی نمی باشد . پس آنتن های دزدگیر فروشگاهی صرفا جنبه انتشار موج ایمن سازی را دارند .

آنتن گیت فروشگاهی

 
2- بورد الکترونیکی دزدگیر فروشگاهی
اصلی ترین قسمت دزدگیر فروشگاهی که توسط آن موج ایمن ساخته شده و وظیفه پردازش امواج گرفته شده از محیط را برای شناسایی تگ فروشگاهی دارد ، بورد الکترونیکی می باشد خیلی از شرکت های داخلی و خارجی ادعای تولید دزدگیر فروشگاهی را دارند اما واقعیت این است که این شرکت ها تنها آنتن های دزدگیر فروشگاهی را تولید می کنند نه بوردهای الکترونیکی زیرا برای ساخت آنتن نیاز به  تکنولوژی خاصی نیست و هر کسی می تواند آنتن تولید کند اما تولید بورد الکترونیکی نیازمند تخصص و اکیپ با تجربه در زمینه های مختلف مهندسی می باشد لذا شرکت اسپینر مفتخر است که جزو معدود شرکت های تولید کننده بورد الکترونیکی دزدگیر فروشگاهی می باشد .

بورد الکترونیکی گیت فروشگاهی

 

3- لوازم جانبی دزدگیر فروشگاهی 
تا حالا یاد گرفتیم که بورد های الکترونیکی در درون آنتن های دزدگیر فروشگاهی قرار می گیرند و در خروجی فروشگاه نصب می شوند . اما برای اینکه دزدگیر فروشگاه بتواند از خروج کالاهای سرقت شده جلوگیری کند شما نیازمند آن هستید که به کالاهای خود تگ فروشگاهی یا لیبل امنیتی بچسبانید و برای باز یا غیر فعال کردن تگ یا لیبل از جداکننده تگ یا خنثی کننده ( غیر فعال ساز ) لیبل استفاده می کنید .
به کلیه اجناس شامل تگ ها ( تگ گلف ، تگ صدفی ، تگ پنسیل ، تگ عدسی (مگا) ، تگ یوفو ، تگ مثلثی ، تگ گریف ) ، جداکننده تگ فروشگاهی یا همان تگ باز کن ، انواع خنثی کننده لیبل ، جعبه های حفاظتی یا سیفر و رت موبایل یا استند موبایل لوازم جانبی دزدگیر فروشگاهی می گویند که توجه کافی داشتن به کیفیت لوازم جانبی خریداری شده بسیار مهم می باشد زیرا کیفیت لوازم جانبی دزدگیر فروشگاهی تاثیر مستقیم بر کیفیت عملکرد دزدگیر فروشگاهی دارد .
لذا شرکت اسپینر برای جلوگیری از تخریب برند اسپینر توسط لوازم جانبی بی کیفیت برهترین ها را در لوازم جانبی گرد هم آورده و محصولاتی با کیفیت در اختیار مصرف کننده قرار می دهد ، تمامی محصولات جانبی دزدگیر فروشگاهی اسپینر دارای 10 سال گارانتی بی قید و شرط می باشند .

 

تگ فروشگاهی  لیبل     
تماس با ما
 

Copyright 2016 SPINER Co.         All Rights Reserved